İkinci Bahar Arkadaşlık Tanışma For Pc In 2021 – Windows 7, 8, 10 And Mac

1.1.7

Using an android app like İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet is very easy to use. The user interface of this İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet app is user-friendly. But most people are curious to know if İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet for PC is suitable or not? The answer is yes, you can easily install İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet on your PC . What do you need to do? Well, you need to use emulator software. This android emulator will show you a very easy process to install İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet on PC.Yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlık, ilişki, sohbet, evlilik için en iyi uygulama
Download APK
4.5/5 Votes: 6
Developer
YEK Bilişim
Updated
December 25, 2020
Size
14M
Version
1.1.7
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlık, ilişki, sohbet, evlilik için en iyi uygulama

Türkiye’nin en yeni arkadaşlık uygulaması İkinci Bahar ile hemen yeni insanlarla tanışıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

İkinci Bahar ÜCRETSİZ üye olup kullanabileceğin arkadaşlık uygulamasıdır.

Tüm Türkiye’nin buluşma ve tanışma ağı ciddi ve seviyeli arkadaşlıklar kurarak evlilik yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Ayrıca İkinci Bahar uygulamasının yeni modeli hediye sistemi ile hem sıralamanızı yükseltip popülerliğinizi ön plana çıkarabilir hemde her ay birbirinden farklı gerçek hediyeler kazanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken uygulamayı hemen indirin, ücretsiz üye olun, profil bilgilerinizi doldurun ve en beğendiğiniz fotoğraflarınızı ekleyin.

İkinci Bahar'ın en büyük özelliklerinden biri de aradığınız kriterdeki üyelere detaylı arama özelliği ile hemen ulaşabilmeniz. Aramak istediğiniz bir kriteri girin, aradığınız üyelere ulaşın ve hemen mesajlaşmaya başlayın, sohbet edin.

Kullanıcılara dilediğiniz zaman hediye gönderebilirsiniz. Böylece ilgi çekici yöntemle başlatacağınız bir iletişim sonrasında tanışma ve uzun sohbetlere dönüşebilir.

Kız arkadaş ya da erkek arkadaş istemek farketmez evlenip ayrılmış olmanız da bireyi değiştirmez her insan bir gün tekrar evlenmek isteyebilir. İkinci Bahar ile bu ciddi adımı atma fırsatı yakalarsınız. Tanıştığın, sohbet etmeye başladığın arkadaş ile sonrasında canlı buluşma şansı elde edebilirsiniz. Böylece daha yakından tanışma fırsatı bulur ve size uygun bir evlilik olup olmayacağına karar verebilirsiniz.

Gerek kadın gerek erkek üyelerimiz uygulamaya üye olup kullanırken editör ekibimizce ciddi bir moderasyondan geçer. Böylece sizlere en güvenli ortamı sunmayı hedefleriz.

VİP üyelik ayrıcaklıklarımız ile aramalarda herkesten bir adım önde olabilir, karşı tarafın sizi daha hızlı farketmesini sağlayabilirsiniz. VİP üyelik ile sınırsız mesajlaşmanın ve güzel bir sohbet ortamının tadını çıkarın.

Herkesten daha ayrıcalıklı olmak isterseniz Liderlik bölümü tam size göre. Liderlik ile sizin için özel ayrılmış vitrin alanında profilinizi sergileyebilir ve dikkati üzerinize çekebilirsiniz.

Yalnız kalmak size göre değil, gelin bir değişiklik yapın ve aramıza katılın. Sizinle aynı duygu ve düşüncelere sahip yüzbinlerce üyenin bir araya geldiği bu arkadaşlık, evlilik, sohbet ve tanışma uygulamasında sizin de yalnızlığınız son bulsun.

Safely Download & Install the İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet app for PC

Installing an android app like İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet on PC is easy if you choose Nox Player, Bluestacks, or MEmu. Pick any of the emulators and follow the below steps to get İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet on your PC.

How to download & Install App for Your PC

  1. Go to the official website of Nox Player, MEmu, or Bluestacks.
  2. Install the emulator and open it from your PC.
  3. Open the Play Store and log in with your Gmail account.
  4. Search for the İkinci Bahar Arkadaşlık, Tanışma, Evlilik, Sohbet and then click install.
  5. After some time your app will be installed and ready to run on PC.

What's new

1.1.7 Read more Collapse

Images

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published.