Şişe Çevirme Apps For Pc, Windows 7/8/10 And Mac Os – Free Download

1.3.7

  • Payment
If you are an android user, then you must be familiar with Şişe Çevirme app . Now, this Şişe Çevirme app can easily be used on PC also. You must be thinking, is it safe to use the Şişe Çevirme on your PC? Is the Şişe Çevirme app will run smoothly like android? The good news is, by installing the Şişe Çevirmefor your windows you will get the same facilities as before. In this article, you will find the installation process of Şişe Çevirmeapp on PC.Şişe Çevirme oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirmeye hazır mısınız? Arkadaşlarınız ile birlikteyken canınız sıkılmaya başladıysa sorunu doğruluk mu cesaretlik mi oynayarak çözmeye ne dersiniz?
Download APK
3.9/5 Votes: 1,537
Developer
flamingo free games
Updated
October 11, 2020
Size
8.0M
Version
1.3.7
Requirements
4.2 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Şişe Çevirme oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirmeye hazır mısınız? Arkadaşlarınız ile birlikteyken canınız sıkılmaya başladıysa sorunu doğruluk mu cesaretlik mi oynayarak çözmeye ne dersiniz?

Şişe Çevirme oyununun temeli şişe döndürmeceye dayalıdır. Şişe çevirme işlemi yapıldıktan sonra şişenin ucunun işaret ettiği kişi sorulan soruyu doğruluk ile cevaplamak ya da istenen görevi tüm cesaretini toplayarak yerine getirmek zorundadır.

Şişe çevirmece oyunu dört kategoriden oluşmaktadır. Şişe çevir, doğruluk, cesaret, doğruluk ve cesaret. Oyuncular ilk olarak kategoriyi seçerek oyuna başlarlar. Şişe çevir kısmında soruyu oyuncular sorar. Doğruluk kısmında ise soru otomatik olarak gelir şişenin ucunda oturan oyuncunun sadece soruyu cevaplaması gerekir. Cesaret kısmında ise istenilen görev cesurca yerine getirilmelidir. Doğruluk ve cesaret kategorisinde ise oyuncu doğruluk ve cesaret arasında bir tercih yapabilir.

Şişeyi çevir seçimini yap ve oyun başlasın. Doğruluk mu cesaretlik mi?

Installing Process of Şişe Çevirme app for PC using an Emulator

If you choose MEmu, Nox Player, or Bluestacks for installing Şişe Çevirme apps on your PC, you will easily install it. Those are the best android emulators among the others. Let’s find out the installation process.

How to download & Install App for Your PC

  1. Go to the official website of MEmu, Nox Player, or Bluestacks Software.
  2. Choose the download link or the button for your PC.
  3. When the emulator download is finished, go to the homepage of it.
  4. Search for the play store to download Şişe Çevirme on PC.
  5. Select the Şişe Çevirme app and click install.
  6. Your Şişe Çevirme app will be installed on a PC.
  7. Now run the Şişe Çevirme app on your PC and enjoy the app service.

Images

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published.