TYT (YKS 1.Oturum) Konu For Pc | How To Download For Free(Windows And Mac)

10.9.19.29

  • Payment
Have you ever imagined you can now use the TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soruapp for PC? You must be wondering how you can install an android app on your PC. Well, an android emulator can help you to install a TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru app on your PC. You need to choose an emulator and first install it. Then you will be able to get a TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru app for windows.

After installing the TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru app for PC, you will get the same facilities that normally you will get in an android app. The TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru app using the process will be much easier. Also, for smooth and better performance you can try this TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soruapp on PC.TYT ( YKS 1.Oturum ) Konu Takibi
Download
4.2/5 Votes: 668
Developer
TurtleApps
Version
10.9.19.29
Updated
September 22, 2020
Requirements
4.3 and up
Size
47M
Get it on
Google Play

aReport this app

Description

TYT ( YKS 1.Oturum ) Konu Takibi

Öncelikle hoş ve basit bir arayüze sahip olan uygulamamız sizi yormadan, temel işlevler sunmaya çalışmaktadır. İnternet olmadan çevrimdışı olarak kullanılabilmekte olup kota dostudur.

Konu Takibi,
Uygulama sayesinde TYT'de çıkacak tüm konuları başlıklar halinde görebilir ve sınava çalışmanız gereken konulara çalışıp, çıkmayacak konularla zaman kaybetmezsiniz. Uygulamamız olası sistem değişikliklerine karşı teyakkuzda olup, sürekli güncel tutulmaktadır. Çalıştığınız konuları, soldaki kutucuklara tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Soru Bankası,
Konu konu seçilmiş sınava yönelik yaklaşık 3000 soru sayesinde kendi yeterlilik seviyenizi test edebilir, sınava daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Günlük Hedefler,
Bu bölüm ile birlikte artık günlük hedefler belirleyip, bu hedeflerin takibini yapabilirsiniz. Gün gün ve ders ders kaç soru çözdüğünüzü görebilirsiniz.

Soru Takibi,
Soru takibi sayesinde kaç soru çözdüğünüzü kaydedebilir, çözdüğünüz soru sayılarını konu ve ders bazında görebilirsiniz.

TYT Sayacı,
Ana ekranda bulunan "Kalan Süre" görseline tıklayarak, sınav tarihini ve sınava ne kadar süre kaldığını gün, saat, dakika ve saniye cinsinden görebilirsiniz.

Görüş Bildir,
Uygulamamız yeni bir uygulama olup sizin de önerileriniz ışığında gelişime açıktır. Ana ekranda bulunan "Görüş Bildir" görseline tıklayarak bize e-posta atabilir. Görüş ve önerilerinizi bildirerek uygulamamızı geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Safely Download & Install the TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru app for PC

Installing an android app like TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru on PC is easy if you choose Nox Player, Bluestacks, or MEmu. Pick any of the emulators and follow the below steps to get TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru on your PC.

How to download & Install App for Your PC

  1. Go to the official website of Nox Player, MEmu, or Bluestacks.
  2. Install the emulator and open it from your PC.
  3. Open the Play Store and log in with your Gmail account.
  4. Search for the TYT (YKS 1.Oturum) Konu Takibi ve Sayaç 3000 Soru and then click install.
  5. After some time your app will be installed and ready to run on PC.

What's new

YKS 2021 güncellemesi yapıldı.
Uygulama genelinde iyileştirmeler yapıldı. Read more Collapse

Images

Download links

Download

Leave a Reply

Your email address will not be published.