UzemGO Apps on For Pc – Latest Version For Windows- Free Download

1.2.52

  • Payment
This popular app UzemGO you can easily use on android devices without any help. But when it comes to installing a UzemGO app on PC you just need to install an emulator. This emulator makes sure you can run the UzemGO app like your smartphone or tablet. So here we come to show you how quickly you can run the UzemGO on your PC.Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından belirlenen konu ve kazanımlarla eşleştirilmiş, ders programları ile uyumlu soru havuzumuzdan yararlanarak deneme sınavları ve testler hazırlayabilirsiniz. Sınırsız testler oluşturup video çözüm ve konu anlatımları ile konuları tekrar edip pekiştirebilirsiniz. Özetle ihtiyacınız olan konulardan istediğiniz zorlukta ve miktarda soru çözebilirsiniz.
Download APK
4.8/5 Votes: 28
Developer
İMPARK
Updated
November 9, 2020
Size
Varies with device
Version
1.2.52
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından belirlenen konu ve kazanımlarla eşleştirilmiş, ders programları ile uyumlu soru havuzumuzdan yararlanarak deneme sınavları ve testler hazırlayabilirsiniz. Sınırsız testler oluşturup video çözüm ve konu anlatımları ile konuları tekrar edip pekiştirebilirsiniz. Özetle ihtiyacınız olan konulardan istediğiniz zorlukta ve miktarda soru çözebilirsiniz.

Toplamda 300 saati aşan Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Videoları Detaylı konu anlatım videoları, en deneyimli hocalarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Özel ders niteliğindeki bu videolardan yararlanabilirsiniz. Böylece, sınavlarda çıkabilecek tüm soru tiplerine, konularına ve çözüm yollarını tekrar edebilirsiniz.
Gerçek Sınav Deneyimi Yaşamak için Türkiye genelinde on binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirilen Online Deneme Sınavları ile hedeflerinize ne kadar yaklaştığınızı ölçebilirsiniz.

Safely Download & Install the UzemGO app for PC

Installing an android app like UzemGO on PC is easy if you choose Nox Player, Bluestacks, or MEmu. Pick any of the emulators and follow the below steps to get UzemGO on your PC.

How to download & Install App for Your PC

  1. Go to the official website of Nox Player, MEmu, or Bluestacks.
  2. Install the emulator and open it from your PC.
  3. Open the Play Store and log in with your Gmail account.
  4. Search for the UzemGO and then click install.
  5. After some time your app will be installed and ready to run on PC.

What's new

Genel Güncellemeler Read more Collapse

Images

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published.